vyhledat akci podle klíčového slova

z celého katalogu

CO OBSAHUJE EXKURZE

Cena obsahuje dopravu autobusem vybaveným mikrofonem, nápojovým boxem, videem nebo DVD a splňujícím normy EU na přepravu skupin, průvodcovské služby a odbornou exkurzi včetně vstupu. Ceny jsou kalkulovány pro odjezdy z Prahy.

CENY AKCÍ UVEDENÝCH NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

se mohou v některých případech nepatrně odchýlit od konečné částky a jsou tudíž ORIENTAČNÍ. Tento rozdíl je důsledkem změn cen především vstupného nebo kilometrovného za dopravu, které se průběžně mění. Aktuální cenu vám vždy před objednáním sdělíme.
mohlo by vás zajímat


admin

Valid XHTML 1.0 Transitional

Exkurze

Hvězdárna Ondřejov      kat. číslo - 153
cena : 260,-Kč   (školy)
cena : 290,-Kč   (dospělí)


Odjezd v 7.45 - 8.00 hod. V rámci exkurze nabvštívíme hvězdárnu v Ondřejově, kde se nám dostane odborného výkladu o sluneční soustavě a celém vesmíru, včetně vysvětlení o jeho vzniku. Seznámíme se s různými planetami, hvězdami a některými souhvězdími. Návrat cca 12.15 hod.

Obrázek produktu
Voňavý svět bylinek      kat. číslo - 240
cena : 280,-Kč   (školy)
cena : 340,-Kč   (dospělí)


Odjezd v 8.00 hod. V Ostré, kde je náš cíl, se seznámíme v "historické" vesničce s tradiční výrobou mastiček, voňavých směsí a dalších produktů z bylinek a jiných darů přírody, jak je zpracovávali naši předci. Návrat do 12.00 hod. Exkurzi lze rozšířit o návštěvu firemní zahrady.

České betlémy a voskové figury      kat. číslo - 004a
cena : 280,-Kč   (školy)
cena : 370,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 8.00 hod. do muzea v Karštejně. Expozice obsahuje na 50 unikátních betlémů ze soukromých sbírek především z Podkrkonoší a Orlicka. K vidění jsou dřevěné, papírové, sádrové, perníkové betlémy od 18. století až do dnešní doby. Některé jsou stavěcí nebo mechanické. Vrcholem je pohyblivý loutkový betlém, kde Ježíškovi přináší dary dvacet českých panovníků. V rámci výletu zavítáme ještě do muzea voskových figurv předhradí. Návrat do 13.00 hod.

Obrázek produktu
Auto Škoda Mladá Boleslav      kat. číslo - TA162
cena : 340,-Kč   (školy)
cena : 430,-Kč   (dospělí)


Odjezd v 8.00 hod. Při návštěvě Mladé Boleslavi zavítáme na exkurzi do továrny na výrobu osobních automobilů Škoda a podíváme se také do automobilového muzea, v němž nalezneme značky a typy vozidel produkovaných od počátku založení místní fabriky. Na protažení těla se projdeme po historickém centru Mladé Boleslavi. Návrat kolem 14.45 hod. POZOR: Pro děti nad 12 let!

Obrázek produktu
Vojenské muzeum Lešany      kat. číslo - 235
cena : 210,-Kč   (školy)
cena : 240,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 8.00 hod. Dopolední exkurze ve vojenském muzeu v Lešanech je zaměřena na seznámení se s vojenskými zbraněmi a vojenskou technikou. Návrat v poledních hodinách. Akci je možno uskutečnit jen v červnu a září!

Obrázek produktu
Vojenské opevnéní Čech      kat. číslo - TA 10
cena : 480,-Kč   (školy)
cena : 550,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 8.00 hod. Cílem exkurze je návštěva vojenské pevnosti z dob první Československé republiky v Dobrošově u Náchoda. Během ní se seznámíme s opevňovacím systém hranic, různými typy zbraní. Po prohlídce zavítáme do Náchoda a projdeme se po městě. Návrat do Prahy kolem 17.00 hod.

Obrázek produktu
Exkurze ve sklárně      kat. číslo - 195a
cena : 350,-Kč   (školy)
cena : 390,-Kč   (dospělí)


Víte, jak se vyrábí sklo? A co lze s ním všechno provádět? Výrobu a jeho úpravu můžete spatřit při exkurzi nižborské sklárny. Ve sklárně navíc obdržíte milou pozornost. Co to bude? Určitě nějaké skleněné překvapení! Cestou zpět se zastavíme v Berouně k procházce po městě a k medvědáriu za medvědy z Večerníčku. Návrat cca 12.45 hod.

Obrázek produktu
Rudný důl       kat. číslo - 230
cena : 340,-Kč   (školy)
cena : 410,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 8.00 hod. Při exkurzi o těžbě rud navštívíme hornické muzeum v Příbrami, kde se podíváme do ve své době jedněch z nejhlubších dolů na světě. Navštívíme Ševčinský důl a vodní patro v dolu Anna. Třešínkou exkurze je projížďka důlním vláčkem k Prokopově štole. Návrat do Prahy asi ve 13.30 hod. Exkurzi lze rozšířit o procházku po Příbrami či po svatohorském poutním místě.

Obrázek produktu
Uhelný důl       kat. číslo - 154
cena : 240,-Kč   (školy)
cena : 290,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 8.00 hod. Nedaleko za Kladnem navštívíme již uzavřený důl, který je upraven jako skanzen. Dozvíte se mnohé o práci v dolech a zkusíte si nějaké to uhlí sami i vytěžit. Návrat do 12.30 hod.

Obrázek produktu
JET Temelín      kat. číslo - 161
cena : 390,-Kč   (školy)
cena : 450,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 7.30 - 8.00 hod. podle času zahájení exkurze v jaderné elektrárně v Temelíně. Součástí výletu je zastávka na malovaném hřbitově v Albrechticích a všichni rádi uvítají procházku v Písku. Návrat zhruba v 16.00 hod.

Obrázek produktu
Vodní elektrárna      kat. číslo - 161b
cena : 190,-Kč   (školy)
cena : 230,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 8.00 hod. Dopolední akce nás přivede do vodní elektrárny ve Štěchovicích, kde se seznámíme se způsobem výroby elektrické energie pomocí vodní síly. Návrat do Prahy ve 12.00 hod.

Obrázek produktu
Muzeum železnice      kat. číslo - 155a
cena : 310,-Kč   (školy)
cena : 370,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 8.00 hod. Cílem exkurze je prohlídka Železničního muzea Českých drah v Lužné u Rakovníka. V muzeu uvidíme spoustu a spoustu lokomotiv a mašinek, točnu, úzkorozchodnou trať, návěstidla a také ukázku železničního modelářství. Návrat do Prahy cca 13.00 hod. Exkurze může být rozšířena o návštěvu Rakovníka nebo některého z bližších hradů či zámků.

Obrázek produktu
Výlovy rybníků      kat. číslo - TA03
cena : 0,-Kč   (podle lokality rybníka)

Jednodenní akce převážně konaná v jižních Čechách, což však nemusí být vždy pravidlem. Výlet - exkurzi na výlov rybníka lze uskutečnit kdykoliv v období 13.10.2014 - 13.11.2014. U rybníka vám místní rybáři poskytnou odborný výklad o chovu ryb a technice výlovu. Budou vám také ukázány v rybníce chované ryby. Poté budete mít příležitost nákupu čerstvě vylovených ryb za velice příznivé ceny. U některých vybraných rybníků jsou na hrázi k mání rybí speciality a občerstvení. Výlovy se konají v říjnu a listopadu. V ceně je doprava a průvodce. Program lze po dohodě rozšířit o návštěvu města nebo historického objektu, kulturní památky a pod.

Cena se odvíjí od vzdálenosti cílové lokality. Informace v naší kanceláři.
Termíny: kterýkoliv den 13.10. - 13.11.2014.

Odjezd z Prahy cca v 8.00 hodin. Návrat v čase 13.00 - 16.00 hodin podle programu.

Obrázek produktu
Exkurze v pivovaru      kat. číslo - TA04
cena : 0,-Kč   (podle lokality pivovaru)

Exkurzi do pivovaru zajišťujeme prakticky po celém území Čech. Vaší pozornosti doporučujeme vyhlášené pivovary jako např. Krušovice, českobudějovický Budvar, plzeňský Prazdroj, protivínský Platan, velkopopovický Kozel či benešovský Ferdinand. Jednodenní akce se skládá z prohlídky pivovaru včetně odborného výkladu o výrobě piva. Po exkurzi následuje oběd a posezení u piva. Akci je možno spojit s prohlídkou města či některého památkového objektu.
Informujte se u nás.

Obrázek produktu

Obrázek produktu
Pivní Plzeň      kat. číslo - 037b
cena : 440,-Kč   (školy)
cena : 590,-Kč   (dospělí)

Odjezd v 8.00 hodin. Jedním z příkladů exkurze v pivovaru je návštěva plzeňského Prazdroje, kde se seznámíme s výrobou pěnivého moku. Ten však mohou ochutnat jen osoby starší 18ti let. Součástí exlurze je také návštěva Pivovarského muzea. Návrat ve 14.30 hodin. Exkurzi lze rozšířit o oběd v některé z místních klasických restaurací, o sestup do plzeňského podzemí, a pokud byste chtěli zůstat do večera, také o procházku městem a případně večeři v jiné z klasických restaurací.

Obrázek produktu
Vinný sklípek      kat. číslo - TA01
cena : 0,-Kč   (podle programu ve sklípku)

ZÁŽITEK, KTERÝ SI ZAMILUJETE!
Posezení ve vinném sklípku zajišťujeme povětšinou na jižní Moravě. Bližší informace ve speciálním odkazu na našich stránkách Vinné sklípky nebo se informujte přímo v CK a CA ARCES.

Obrázek produktu

zhave tipy