vyhledat akci podle klíčového slova

z celého katalogu

CO OBSAHUJE FIREMNÍ AKCE

Základní cena zahrnuje dopravu autobusem, průvodcovské služby a avizované vstupy. Přiobjednat lze například stravu a další služby. Ceny jsou kalkulovány pro odjezdy z Prahy. Akce lze dotvořit podle vašich přání nebo si můžete zadat celou Akci na vaše přání.


CENY FIREMNÍCH AKCÍ
NA PŘÁNÍ


se kalkulují vždy na základě služeb požadovaných objednavatelem.
Viz též "Akce na přání".

CENY NABÍZENÝCH AKCÍ UVEDENÝCH
NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH


se mohou v některých případech nepatrně odchýlit od konečné částky a jsou tudíž ORIENTAČNÍ. Tento rozdíl je důsledkem změn cen především vstupného nebo kilometrovného za dopravu, které se průběžně mění. Aktuální cenu vám vždy před objednáním sdělíme.
mohlo by vás zajímat


admin

Valid XHTML 1.0 Transitional

Firemní akce

Pivní Plzeň       kat. číslo - V037d
cena : 1680,-Kč   ()

Odjezd z Prahy v 8.00 hod. V Plzni nejprve navštívíme pivovar Prazdroj, kde mezi 9.30 - 11.00 učiníme exkurzi o výrobě piva. Potom se projdeme po městě, abychom se seznámili s jeho památkami, jako je např. kostel sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v Čechách. Od 12.30 do 14.00 hod. s chutí poobědváme v šenku Na Parkánu, načež zamíříme do Pivovarského muzea a městského podzemí, které opustíme kolem 15.50 hodin. Následně budeme mít dvě hodinky volna podle vlastního uvážení. K 18.00 hodině se přesuneme do restaurace Na Spilce, kde strávíme příjemný večer při bohaté večeři s neomezenou konzumací piva a pečeného masa. Návrtat do Prahy kolem 22.30 hod.

Obrázek produktu

Obrázek produktu
Vinný sklípek - ochutnávky, posezení      kat. číslo - TA01
cena : 0,-Kč   (podle programu)

Návštěvu vinných sklípků realizujeme ve všech vinných oblastech jižní Moravy, ale také na Litoměřicku nebo i na Slovensku. Bližší informace najdete v sekci NABÍDKA - kategorie VINNÉ SKLÍPKY nebo v kategorii
ZÁJEZDY NA VÍNO.


Obrázek produktu
TEAMBUILDING V TÁBOŘE      kat. číslo - FA110a
cena : 0,-Kč   (viz níže)

Zveme vás do historického města Tábor k uskutečnění vašeho teambuildingu či jiné podnikové akce jako jsou školení, semináře, oslavy a další. Akce je zajišťována ve **** hotelu

Wellness & Congres Hotel Dvořák Tábor

s nadstandardní kvalitou všech služeb, přátelskou atmosférou a osobním přístupem k hostům.

ZÁKLADNÍ CENY:
dvoulůžkový pokoj 1.800 Kč včetně snídaně
parkování 100 Kč/auto
pronájmy prostorů 6.000 - 12.000 Kč podle velikosti sálu

CENY DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB A WELLNESS PROCEDUR sdělíme na základě vašich požadavků a představ o průběhu akce

- Hotel Dvořák se nachází v centru města. Hotel je zasazen do prostor bývalého pivovaru, jež prošly nedávnou rekonstrukcí a spolu s přilehlým hradem Kotnov a Bechyňskou bránou jsou od roku 1992 zapsány na seznamu Národních kulturních památek.
- Výhodná poloha – pouze 90 km od Prahy a 150 km od Brna.
- Ubytování v 72 luxusních pokojích, vybavených SAT TV, telefonem, trezorem, připojením k internetu, koupelnami s vanou a fénem. Celková kapacita 139 lůžek.
- Snídaně formou teplého a studeného buffetu.
- Kvalitní a variabilní konferenční prostory až 500 míst v hlavním sále. Hlavní sál dělitelný do 3 sekcí, další 2 sály s kapacitou 60 /40 míst, malé jednací místnosti. Vynikající technické vybavení - klimatizace, ozvučení, dataprojektor, elektrické plátno, internet, automatické zatemňování, denní světlo.
- Internetové připojení (WIFI i pevné) a klimatizace ve všech školicích prostorách.
- Veškerá konferenční technika.
- Parkovací kapacita na uzavřeném hotelovém parkovišti, v hotelových garážích a na externím parkovišti min. 150 míst.
- Nově rekonstruovaný hotelový restaurant La Cave – zážitková gastronomie na světové úrovni. Restaurace je hodnocena v rámci prestižního Maurerova výběru.
- Lobby bar, letní terasa s grilováním.
- Cateringové služby, tématické rauty vč. programu. Základní gastronomická nabídka, ze které můžete vybírat, obsahuje coffee breaky, obědy a večeře.
- Nově rekonstruované wellness centrum 600 m2 – široká nabídka masáží a zábalů, kosmetika; originální BBB pivní lázně.
- Privátní bazén s krásnou teplotou 32C a sauna.
- Luxusní kadeřnický salón.

Tématický večer na přání
Např. středověká hostina, staročeská zabijačka, masopust, jihočeský večer, mexická party, arabská noc šejků, výuka profesionálního otvírání a pojídání ústřic s odborným výkladem, řízená degustace vína či whisky, vaření s „Kluky
v akci“.

Obrázek produktu

Obrázek produktu

Obrázek produktu
Vepřové hody na Moravě      kat. číslo - FA101d
cena : 1200,-Kč   ()

Počet osob: 25 - 50

Termín akce: celoročně, ale nejvhodnější je prosinec - březen
Doba trvání akce: 13.00 - 23.00 hod.
Místo konání: Lednice

Vepřové hody pro Vás začnou ve 13.00 hodin přivítáním pravou domácí moravskou slivocí, po čemž následuje oběd skládající se z: mozeček s vejcem, ovar, srdce, játra, zabíjačkový guláš, křen, hořčice, cibule, pečivo, jablečný štrůdl.
Po obědě v odpoledních hodinách máte možnost sledovat přípravu a výrobu zabíjačkových specialit (jitrnice, jelita, tlačenka, škvarky). Kdo chce, může připojit ruku k dílu - řeznické zástěry a čepice jsou k dispozici!
Navečer, cca od 17.00 hodin proběhne posezení ve vinném sklepě, kde můžete pojídat podle libosti ovarovou polévku, jitrnice, jelita, tlačenky, prejt, škvarky, vepřovou pečínku s kysaným zelím a brambory, babiččinu buchtu a pečivo.

Při dopoledním programu Vám bude hrát do ouška harmonikář a při večerním posezení cimbálová kapela.

Cena obsahuje výše uvedené vepřové hody a ubytování se snídaní v místě.
Cena neobsahuje konzumaci nápojů.

Přiobjednat je možno řadu doprovodných programů a akcí: paintball, motokáry, čtyřkolky, plavbu lodí po Staré Dyji, návštěvu zámku Lednice, minaretu a další.

Obrázek produktu

Obrázek produktu

zhave tipy