admin


Vážení přátelé


Vážení přátelé,

historie naší firmy v oblasti cestovního ruchu se nepřetržitě datuje již od roku 1991.
A to nejprve na základě registrace, později na základě živnostenských listů nebo koncesních listin. Ta stávající opravňující nás k provozování cestovní kanceláře nám byla vydána v roce 2006 v souladu s novelou zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu v platném znění. V současné době ji nevyužíváme a vrátili jsme se k méně administrativně náročnému provozování cestovní agentury.

Po celou dobu naší existence se specializujeme zejména na pořádání jednodenních poznávacích výletů pro školy, skupiny seniorů a jiných kolektivů. V této kategorii jsme nepochybně jakýmisi nestory s četnými zkušenostmi a pro mnohé cestovní agentury jsme se stali jistě i vzorem při jejich vzniku. V posledních letech jsme svoji specializaci rozšířili i o pořádání oblíbených výletů za vínem, tedy do vinných sklepů a sklípků.

Jsme malou firmou, jejíž smyslem není konkurovat v cestovním ruchu "velkým bratrům" kvantitou nabídek, ale naším prvořadým krédem je i při menším objemu akcí jejich

TRADIČNÍ KVALITA, SPOLEČNĚ S VAŠÍ SPOKOJENOSTÍ A JISTOTOU.

Přesvědčte se o tom sami.

Váš Pavel Čornej


naši přátelé

GoodLight.cz - fotoserver


Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Vinařský dům Skoupil