vyhledat akci podle klíčového slova

z celého katalogu


VĚNUJTE POZORNOST TÉTO STRANĚ !

Na této straně Vás informujeme o nejaktuálnějších a nejžádanějších akcích, které jsme pro Vás připravili. Některé z nich jsou určeny i pro jednotlivce.

TOPlist

admin
Adventní Bayreuth a Weiden 3.12.2016        kat. číslo - Z1220
cena : 650,-Kč   ()Odjezd v 6.10 hod. od metra trasy B Smíchovské nádraží.
Do Bayereuthu, města spojeného s osobou hudebního skladatele Richarda Wagnera, který se v něm ke konci života usadil, dorazíme něco po desáté hodině dopolední. V Bayreuthu se nejprve seznámíme s místními pamětihodnostmi, mezi něž náleží Starý a Nový zámek, radnice, Městský kostel a markraběcí opera, a poté budeme mít čas na malebný vánoční trh. V brzkém odpoledni přejedeme do města Weiden, kde krátce shlédneme základní historické památky, načež již budeme nasávat tamní adventní náladu a případně se věnovat nákupům. Odjezd z Weidenu je plánován na 17.30 hod. s návratem do Prahy před 21.00 hod.kategorie - vyjezdy-do-zahranici-skolni-vylety-a-zajezdy
Obrázek produktu

ZÁJEZDY DO VINNÝCH SKLEPŮ A SKLÍPKŮ        kat. číslo - ANP000
cena : 0,-Kč   (viz níže)ZÁJEZDY DO VINNÝCH SKLEPŮ A SKLÍPKŮ

Minimální počet osob: při použití vlastní dopravy 12 osob;
při námi zajištěné dopravě 18 osob
Maximální počet osob: 48 osob
Ideální počet osob : 22 - 30

Akci připravíme i pro vaše zahraniční přátele.
Jazyk: ČJ, AJ, NJ, RJ

Celková cena akce je závislá na požadavcích klienta a druzích všech zajišťovaných služeb.

INFORMACE:

Skupinové a kolektivní akce na základě objednávky klienta. Základní akce je dvoudenní, avšak lze zajistit jen jednodenní nebo naopak i vícedenní (teambuildingy, školení, semináře, oslavy a podobně). Klient si stanovuje termín akce, přibližnou lokalitu sklípku, počet osob a program ve sklípku (délku pobytu, občerstvení, hudbu a podobně). Může přiobjednat další služby jako dopravu včetně průvodce, ubytování, stravu, návštěvu pamětihodností a jiné, například zážitkové aktivity. Zajišťujeme též řízené degustace. Naše CK požadavky po dohodě s klientem dotvoří a zajistí. Tvorbu celého programu však klient může svěřit naší CK (příklady viz jednotlivé programy). Ubytování zajišťujeme při menším počtu obvykle v penzionu se sklípkem, při větším počtu účastníků v blízkém pěším dosahu nebo kratší dojezdové vzdálenosti (naším autokarem) od sklípku. Úroveň ubytování vybíráme podle náročnosti klienta. Objednávku je nutno učinit s větším časovým předstihem před konáním akce.

PŘÍKLADY PROGRAMŮ NAJDETE V NAŠÍ NABÍDCE
V KATEGORII ZÁJEZDY NA VÍNO.
kategorie - akce-na-prani
Obrázek produktu

Obrázek produktu

Obrázek produktu